datisbazar-smartwatch-kw18-001
6041

آشنایی با قابلیت های ساعت هوشمند KW18 و طرز کار آن

آشنائی با قابلیت های ساعت هوشمند KW18  و طرز کار آن  

در این پست می خواهیم بطور مختصر قابلیت ها و نرم افزارهای موجود بر روی ساعت KW18   را به شما عزیزان معرفی کنیم. این معرفی از دو بخش تشکیل شده که یکی استفاده از ساعت به صورت مستقل و دیگری استفاده از ساعت هوشمند kw18  متصل به گوشی با روش ارتباط بلوتوث می باشد.

قابل ذکر است که این ساعت هوشمند را میتوانید از سایت ” داتیس بازار ” خریداری کنید .

بخش اول) استفاده از ساعت به صورت مستقل

صفحه اصلی ساعت kw18datisbazar-smartwatch-kw18-002

از همان لحظه ای که شما ساعت را روشن می کنید شاهد صفحه اصلی ساعت خواهید بود که تاریخ میلادی و زمان را نشان می دهد. البته چون ممکن است اولین بار باشد که این ساعت را روشن میکنید تاریخ و زمان غلطی را به شما نشان دهد که ما در همین مقاله ، نحوه  تنظیم زمان و تاریخ آنرا به شما آموزش میدهیم.

یکی از قابلیت های ساعت  KW18 این است که شما می توانید ظاهر صفحه اصلی را مطابق سلیقه خود از بین 4 حالت (یا اصطلاحا WatchFace) انتخاب کنید. برای اینکار شما باید صفحه اصلی (همین صفحه ای که در آن قرار دارید) را لمس کنید و دو ثانیه نگه دارید تا به صفحه انتخاب حالت (WatchFace Selector) بروید. در این صفحه شما با کشیدن عکس های نمونه حالتهای ساعت ، حالتی که با سلیقه شما تطابق دارد را با لمس دکمه “OK” انتخاب کنید.  روش دیگر انتخاب ظاهر ساعت  هوشمند شما ، استفاده از صفحه منو و رفتن به گزینه Setting سپس انتخاب Clock و سپس نهایتا Clock Type میباشد.

منو

پس از اینکه با محیط صفحه اصلی آشنا شدید می توانیم سراغ منو ی ساعت برویم. برای رفتن به منوی ساعت شما باید صفحه اصلی خود را به هر طرف که میخواهید بکشید ، پس از این صفحه منوی ساعت برای شما نشان داده میشود که با کشیدن انگشت خود بر صفحه می توانید به صفحه های دیگر نرم افزار های موجود در ساعت بروید. در اینجا یک به یک این نرم افزار ها را شرح می دهیم.

datisbazar-smartwatch-kw18-003

نرم افزار تماس صوتی (Dialer)

این نرم افزار برای برقراری تماس های صوتی(تلفنی ) استفاده می شود.با وارد شدن در این برنامه شما شاهد سه ردیف شماره از اعداد 0 تا 9 و دکمه تماس (شبیه یک گوشی سبز رنگ است) و دکمه پاک کردن عدد (دقیقا کنار دکمه تماس میباشد) خواهید بود.برای ایجاد تماس شما باید شماره مورد نظر را وارد کرده و دکمه تماس را لمس کنید.در صورتیکه ساعت شما هم در خودش سیم کارت دارد و هم با بلوتوث به گوشیتان متصل است پس از زدن دکمه  تماس،  شما وارد صفحه ای با دو گزینه خواهید شد که شامل Local Call و نام گوشیتان می باشد. اگر دکمه Local Call را انتخاب کنید ساعت با سیم کارت موجود در خود، با شماره مد نظر شما تماس خواهد گرفت و در صورت انتخاب نام گوشی خود می توانید با شماره سیم کارت موجود در گوشی خود بصورت بلوتوث تماس بگیرید.این ساعت دارای میکروفون و بلندگو نیز می باشد تا شما بتوانید بااستفاده از  آنها با مخاطب خود مکالمه کنید.

datisbazar-smartwatch-kw18-004

نرم افزار پیامک ها (Messages)

این نرم افزار برای مدیریت پیامک های ورودی و ارسالی تان استفاده می شود.برای ایجاد پیامک ، شما با باز کردن نرم افزار و انتخاب گزینه New به صفحه متن پیامک وارد می شوید . با لمس بر روی صفحه ، کیبورد ساعت نمایان میشود که با آن میتوانید شروع به نوشتن پیامک خود کنید (نحوه تایپ در این کیبورد به این شکل است که هر دکمه حروفی را در خود دارد که با چند بار کلیک متوالی بر آن می توانید به حرف مورد نظر خود برسید.مثلا برای حرف B باید دو بار دکمه 2 را لمس کنید) .پس از اتمام نوشتن پیامک خود میتوانید با لمس دکمه پیکان که در پایین سمت راست کیبورد قرار دارد,کیبورد را ببندید.سپس با لمس دکمه “Options” میتوانید اطلاعات پیامک خود را کامل کنید.

در گزینه اول Send to وجود دارد که از طریق  آن میتوانید مخاطبی که میخواهید پیامک را برایش ارسال کنید را انتخاب کنید.

در گزینه دوم Insert Symbol وجود دارد که با آن میتوانید به متن خود نقطه , ویرگول و … را اضافه کنید.

در گزینه سوم Input Method وجود دارد که با آن میتوانید نوع کیبورد خود را (مثلا حروف کوچک یا بزرگ یا به صورت عددی) انتخاب کنید.

در گزینه چهارم Input Method Options وجود دارد که در آن میتوانید زبان ورودی خود را تغییر دهید.

در گزینه پنجم Advanced وجود دارد که با آن میتوانید یک شماره تماس از مخاطبان خود را در متن پیامک قرار دهید.

در گزینه ششم Save وجود دارد که پیامک شما را در بخش پیامک های نیمه تمام (Drafts) قرار میدهد.

پس از گزینه New در نرم افزار پیامک ها ، گزینه Inbox وجود دارد که در آن تمامی پیامک هایی که برای شما ارسال شده است را میتوانید مشاهده کنید.برای مشاهده پیامک هایی سیم کارت داخل ساعت ، دکمه Local و برای مشاهده پیامک هایی که به سیم کارت داخل گوشی شما ارسال شده است دکمه BT را انتخاب کنید و با انتخاب هر کدام از پیامک ها میتوانید متن پیامک مخاطب به همراه تاریخ و زمان آن را مشاهده کنید و با انتخاب دکمه Options پیامک را برای شخص دیگری بفرستید (Forward) ، پیامک را حذف کنید (Delete) یا با مخاطب تماس بگیرید(Call Sender).

پس از گزینه Inbox , گزینه Drafts وجود دارد که در آن میتوانید پیامک های ناتمام خود را مدیریت کنید.

گزینه Outbox نیز پیامک های در حال ارسال را نمایش می دهد.

گزینه Sent Messages تمام پیامک های ارسال شده را نمایش می دهد.

گزینه Delete Messages هم تمامی پیامک های موجود در گزینه های بالا را پاک می کند.

 

datisbazar-smartwatch-kw18-005

نرم افزار مخاطبان (Contacts)

این نرم افزار تمامی مخاطبان ذخیره شده در گوشی یا ساعت شما را نمایش می دهد و مانند نرم افزار پیامک ها میتوانید با دکمه های بالای صفحه, لیست مخاطبان داخل ساعت را  مشاهده کنید. پس از انتخاب هر مخاطب می توانید اطلاعات کامل او را مشاهده کنید و با انتخاب دکمه Options  میتوانید اطلاعات او را ویرایش کنید (Edit) ، پیامک بفرستید (Send Text Message) یا با او تماس بگیرید.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-006

 

نرم افزار تماس های اخیر (Call Logs)

با این نرم افزار شما میتوانید آخرین تماس های ورودی و خروجی به گوشی یا ساعت خود را به همراه زمان و تاریخ آن مشاهده کنید و با دکمه Options میتوانید به شماره مربوط به آن تماس گرفته یا پیامک دهید.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-007

 

نرم افزار بلوتوث (Bluetooth)

درباره این نرم افزار در بخش بعدی (کار کردن به همراه متصل بودن گوشی) صحبت می کنیم.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-008
نرم افزار قدم شمار (Pedometer)

این نرم افزار تعداد قدم های شما را با حسگر حرکتی خود می سنجد و با آن میزان کالری مصرفی حین قدم زن را محاسبه میکند . با زدن دکمه سبز رنگ Start نرم افزار کار خود را شروع می کند و با دکمه Options می توان برای خود قد و وزن تعریف کرد و بر حسب کالری مصرفی ، تعداد قدمهای لازم را محاسبه میکند.

 

datisbazar-smartwatch-kw18-009

 

نرم افزار تست کیفیت خواب (Sleep Analysis)

این نرم افزار با زدن دکمه Start می تواند کیفیت خواب شما را ارزیابی کند.

 

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-010
نرم افزار Sedentary

از آنجائیکه نشستن طولانی مدت پشت میز کار ، برای سلامتی مضر است ، با استفاده از این نرم افزار و تعیین زمانهایی  بصورت پیش فرض ،   پس از طی زمان تنظیم شده ، ساعت به شما آلارم میدهد که از جای خود بلند شوید و نرمش کنید.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-011
نرم افزار ضربان قلب (Heart Rate)

این نرم افزار تعداد ضربان قلب شما در دقیقه را به کمک حسگر نوری خود می سنجد . با استفاده از دکمه Options میتوانید ضربان لحظه ایی یا میانگین ضربان در یک بازه زمانی به انتخاب خودتان را ببینید.

 

 

datisbazar-smartwatchkw18-012

 

نرم افزار موسیقی (Music)

نرم افزار پخش آهنگ های در حال پخش در ساعت یا گوشی  شماست .

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-013
نرم افزار ضبط کننده صدا (Recorder)

این نرم افزار دارای قابلیت ضبط کردن صدا توسط میکوفون ساعت می باشد که با دکمه قرمز شروع به ضبط و با دکمه دو خط عمودی(Pause) صدای ضبط شده را متوقف می کند و با دکمه مربع ضبط کردن صدا را تمام میکند و آن را در پوشه My Recordings داخل حافظه خود ذخیره می کند تا حتی با کامپیوتر خود نیز بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

datisbazar-smartwatch-kw18-014
نرم افزار پخش کننده ویدئو (Videos)

این نرم افزار پخش فایل های ویدئویی داخل پوشه  My Videos را ممکن میکند.  شما  میتوانید فایل های ویدئویی مورد علاقه خود را توسط کامپیوتر و کابل USB داخل آن پوشه قرارداده و  در ساعت هوشمند خود آن ها را ببینید .

 

datisbazar-smartwatch-kw18-015

 

نرم افزار شاتر ریموت دوربین موبایل (Rmt Camera)

با استفاده از این نرم افزار میتوانید با لمس یک دکمه در روی ساعت ،  توسط دوربین موبایل خود از راه دور عکس بگیرید.(مثل ریموت های مونوپاد)

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-016

 

نرم افزار پیغام ها (Notifications)

این نرم افزار دریافت پیغام های جدید بر روی گوشی یا ساعت را به شما اطلاع میدهد .(مثلا خبر دریافت  پیامک جدید یا یک ایمیل جدید )

 

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-017نرم افزار تنظیمات (Settings)

تمامی تنظیمات ساعت شما از طریق  این نرم افزار انجام پذیر است .

گزینه اول BT Setting  است که بعدا درباره آن صحبت می کنیم.

گزینه دوم Clock یا تنظیمات زمان می باشد که در آن می توانید تاریخ (Date) یا ساعت (Time) را تنظیم کنید ویا با روشن کردن Time Sync در همان بخش Clock زمان و تاریخ ساعت خود را با گوشی خود همگام کنید.

گزینه سوم Sound یا تنظیمات صدا می باشد که در بخش Alert Type می توانید نوع واکنش ساعت به پیام ها را تنظیم کنید . مثلا لرزش ساعت هنگام دریافت پیامک و یا داشتن صدا و یا کلا هیچ واکنشی نشان ندهد و در بخش Notification Sound و Ring Sound به ترتیب می توانید صدای آلارم دریافت پیغام ها و تماس های ورودی را تنظیم کنید.

گزینه چهارم Volume یا میزان بلندی صدا می باشد که با آن میتوانید به ترتیب میزان بلندی صدای آهنگ ها (Multimedia) , صدای زنگ (Ring) و صدای آلارم دریافت پیغام ها (Notifications) را تنظیم کنید.

گزینه پنجم Display یا صفحه نمایش است که به ترتیب در تنظیمات آن میتوان تصویر پس زمینه منو , انتخاب حالت نمایش (همان WatchFace) و در نهایت تنظیم میزان نور صفحه نمایش را انجام داد.

گزینه ششم Motion یا تنظیات ساعت بر اساس حرکت  است که در آن میتوان قابلیت های پیش فرضی مثلا قطع کردن تماس در صورت تکان دادن ساعت یا روشن کردن صفحه با چرخاندن مچ دست را فعال نمود.

گزینه هفتم Magic Voice یا صدای جادویی می باشد که میتوان صدای خود را در حین تماس باسیم کارت ساعت به سه صدای مرد , زن و یا یک بچه تبدیل کرد.(البته این تغییر صدا دقیق نیست و بیشتر جنبه سرگرمی دارد.)

گزینه هشتم Flight Mode یا حالت هواپیما می باشد که همانطور از نامش پیداست می توان ساعت را به حالت تنظیمات در حین پرواز  هواپیما برد.

گزینه International یا بین المللی که تنظیم زبان ساعت و کیبورد را شامل می شود.(متأسفانه در این تنظیمات زبان فارسی وجود ندارد.)

گزینه About یا درباره که اطلاعات مربوط به ساعت هوشمند شما و مدل آن را نشان می دهد.

datisbazar-smartwatch-kw18-018

 

نرم افزار ماشین حساب (Calculator)

این نرم افزار ماشین حسابی ساده است که چهار عمل اصلی ریاضیات (جمع و ضرب و تقسیم و تفریق) را انجام می دهد.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-019

 

نرم افزار هشدار (Alarm)

با این نرم افزار می توانید ساعت را برای زمان مشخصی آماده کنید تا زنگ بخورد.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-020

 

نرم افزار تقویم (Calendar)

این نرم افزار تقویم میلادی می باشد و قابلیت اضافه ای ندارد!

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-021

 

نرم افزار (Stopwatch)

این نرم افزار یک زمان سنج می باشد که با دکمه پایین سمت چپ شروع به سنجش زمان می کند و با همان دکمه نیز متوقف می شود و با دکمه پایین سمت راست زمان سنجیده شده را به حال اولیه (صفر) باز می گرداند.

 

datisbazar-smartwatch-kw18-022

 

نرم افزار مدیریت فایل ها (Files)

با این نرم افزار شما می توانید فایلهای آهنگها یا عکس های حافظه ساعت خود را باز کرده و یا پاک کنید.

 

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-023

 

نرم افزار جستجو (Search)

اگر گوشی خود را در حالیکه  ازطریق بلوتوث به ساعت متصل است، گم کنید ، با لمس دکمه Start   در این نرم افزار گوشی شما حتی در حالت سکوت زنگ می خورد و شما قادر خواهید بود گوشیتان را پیدا کنید.

 

 

datisbazar-smartwatch-kw18-024
نرم افزار پس زمینه  (Themes)

با استفاده از این قابلیت میتوانید تم مورد علاقه خود را برای ساعت انتخاب کنید  با استفاده از دکمه setting و سپس display و نهایتا wallpaper  ، پس زمینه مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

 

روش دوم) استفاده از ساعت هوشمند kw18  متصل به گوشی موبایل (با روش ارتباط بلوتوث)

برای ارتباط بلوتوث گوشی خود با ساعت هوشمند خود ابتدا باید نرم افزار Fundo Wear را روی گوشی خود نصب کنید. برای اینکار دو راه دارید :

datisbazar-smartwatch-kw18-025
 • استفاده از (QR Code)

با استفاده از این گزینه  میتوانید کد QR ساعت خود را بر روی صفحه ساعت مشاهده کرده و بوسیله موبایل خود آنرا اسکن و به سایت دانلود نرم افزار Fundo Wear بروید.

 

 

 • استفاده از لینک مستقیم
fundo-wear

آیکون نرم افزار

اگر بر روی گوشی خود QR Code اسکنر ندارید ، میتوانید جهت دریافت نرم افزار Fundo Wear مستقیما به لینک آدرس های زیر بروید(کاربرهای سیستم عامل iOS از App Store و کاربرهای سیستم عامل Android از Google Play Store میتوانند دانلود کنند.)

 • لینک آدرس دریافت نرم افزار برای گوشی های دارای سیستم عامل اَندروید:

https://goo.gl/hBNtTz

 • لینک آدرس دریافت نرم افزار برای گوشی های اَپل:

https://goo.gl/0sIijM

پس از دانلود نرم فزار بر روی گوشی خود ، نرم افزار را باز کرده و  با ایجاد یک کد کاربری و رمز عبور دلخواه خود ، ثبت نام کنید. در این حالت باید به اینترنت متصل باشید. اینکار فقط یکبار و در حین نصب این نرم افزار انجام میگیرد.

بلوتوث گوشی خود را روشن کنید و آن را روی حالت قابل نمایش (Visible) قرار دهید.

در تنظیمات ساعت رفته و گزینه BT Setting را انتخاب کنید.

(در این مرحله شما بلوتوث ساعت را روشن کرده اید و آن را قابل نمایش برای گوشی های دیگر گذاشته اید) حال در نرم افزار Fundo Wear دکمه صورتی رنگ بلوتوث را بزنید و سپس دکمه  Start Search را بزنید.

سپس در لیست پایین گزینه ی KW18 را انتخاب کنید.

ساعت شما به گوشیتان وصل شده است و میتوانید با نرم افزار های ساعت , پیامک ها و آهنگ ها و تماس ها و غیره را در کنار فایل های ساعت خود کنترل کنید.

از ساعت خود لذت ببرید … 

دیدگاه ( 69 )

 1. زهرا01 دسامبر 2016

  یعنی میتونیم هم با سیم کارتی که داخل این ساعت میگذاریم
  و هم ازطریق ارتباط بلوتوث با گوشی موبایل خودمون، همزمان از دو سیم کارت
  استفاده کنیم؟
  درست میگم؟

 2. مهدی05 می 2017

  میخواستم بدونم میشه که به هندزفری بلوتوثی متصل بشه و آهنگ پخش کنه

  • داتیس بازار08 می 2017

   آقای مهدی
   خیر امکان اتصال با هندزفری بلوتوث را پشتیبانی نمیکند

 3. فاطمه11 می 2017

  سلام میخواستم ببینم ذخیره باطریش چطوریه?ایا زود به زود شارژش تموم میشه?

  • داتیس بازار23 می 2017

   سلام سرکارخانم فاطمه
   مصرف باطری ساعتهای هوشمند ، بستگی به نوع کاربری آن دارد.
   اگر هم سیمکارت نصب باشد، هم پیامک ارسال کنید، هم با بلوتوث به گوشی همراهتون متصل باشید و هم موزیک Play کنید
   طبیعی است که مصرف باطری بالاست و شما باید آنرا شارژ کنید.
   با احترام
   داتیس بازار

 4. Mehdi10 ژوئن 2017

  این ساعت شما هم دارین برای فروش

  • داتیس بازار10 ژوئن 2017

   سلام و درود بر مهدی عزیز
   متاسفانه ساعت هوشمند KW18 ناموجود است.
   ولی طی هفته جاری، ساعت هوشمند داتیس KW88 ارائه خواهد شد.
   بااحترام
   داتیس بازار

 5. Yashar24 جولای 2017

  اقا ی توضیحی از Bt Notification هم بزارید و طریقه کار باهاشم لطفا اموزش بدین.ممنون

  • داتیس بازار24 جولای 2017

   جناب یاشار عزیز
   BT Notification یا همان Bluetooth Notification بدان معناست که شما اجازه می‌دهید، بهنگام اتصال گوشی موبایل به ساعت هوشمند خود، کلیه پیامهایی که بصورت Notification در موبایل دریافت میکنید، در ساعت هوشمند نیز نمایش داده شود.
   بعنوان مثال، اگر در موبایل (تنظیم کردید) که نوتیفیکیشن تلگرام را دریافت کنید، در ساعت خود نیز این پیام را بصورت Notification دریافت خواهید کرد.
   نکته: نوتیفیکیشن فقط نمایش لحظه ای یک پیام، جهت اطلاع دادن به شماست و شما به اصل پیام (در ساعت هوشمند خود) دسترسی ندارید و باید به گوشی موبایل مراجعه کنید.

   مثلا اگر گوشی موبایل تان، در جیب یا کیف شماست، شما ازطریق ساعت، متوجه میشوید که فلان دوست شما به شما SMS داده، یا در تلگرام پیام فرستاده و…یا هر پیام دیگر.

   بااحترام
   داتیس بازار

 6. آرین31 جولای 2017

  میخواستم بگم اگه بخواهم زنگ بزنم با خود ساعت حرف میزنم یا
  باید با گوشی بلوتوث وصل بشم بعد با گوشی حرف بزنم؟؟؟

  • داتیس بازار02 آگوست 2017

   آرین عزیز
   در مورد ساعت های هوشمند داتیس مدل KW18 و DM09 ، امکان اتصال این دو ساعت به هدفون بلوتوث وجود ندارد و شما فقط میتوانید با میکروفن و اسپیکر کوچک روی ساعت حین تماس تلفنی، مکالمه داشته باشید.
   اما ساعت جدید داتیس KW88 (که در چهار رنگ در داتیس بازار و دیجی کالا بطور همزمان ارائه کرده ایم) شما میتوانید هدفون بلوتوث نیز به ساعت وصل کنید و مکالمات تلفنی خود را نیز از طریق هدفون بلوتوث انجام دهید. (همچنین شنیدن موسیقی)
   بااحترام
   داتیس بازار

 7. منصور24 آگوست 2017

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم اين ساعت آبديت هم داره يعني آبديت براش مياد؟؟؟

  • داتیس بازار26 آگوست 2017

   سلام منصور عزیز
   خیر سیستم عامل این ساعت، خاص بوده و امکان آپدیت آن وجود ندارد.
   ولی امکان تغییر Watch Face (صفحه نمایش) در این ساعتها امکانپذیر است.

   با احترام
   داتیس بازار

 8. محمد رضا اقبالی12 سپتامبر 2017

  سلام سیستم عامل این ساعت چی هست ؟؟

  • داتیس بازار13 سپتامبر 2017

   سلام آقای محمدرضا اقبالی عزیز
   سیستم عامل ساعت هوشمند مدل KW18 یک OS اختصاصی بنام نئوکلئوس است.

   با احترام
   داتیس بازار

 9. محمد مهدی26 سپتامبر 2017

  سلام جایی هست میخوام بخرم لطفا قیمتش را هم بگویید

 10. علیرصا07 ژانویه 2018

  ببخشید میخواستم بدونم آیت در بازار ها ساعت پیدا میشود اگر پیدا ننیشو شما دارین؟

  • داتیس بازار07 ژانویه 2018

   سلام «علیرضا» عزیز
   این ساعت در داتیس بازار «ناموجود» است.

   با احترام
   داتیس بازار

 11. علیرضا07 ژانویه 2018

  سلام ببخشید آیا در این ساعت نرم افزار ریخته میشود؟مانندتلگرام

  • داتیس بازار07 ژانویه 2018

   سلام «علیرضا» عزیز
   خیر در ساعت هوشمند KW18 نرم افزار جدید نصب نمیشود.

   با احترام
   داتیس بازار

 12. مهدی08 ژانویه 2018

  میبخشید من میخوام این ساعتو بخرم فقط خواستم ببینم ضد آب هست یا نه

  • داتیس بازار08 ژانویه 2018

   «مهدی» عزیز
   ساعت هوشمند داتیس KW18 در داتیس بازار «ناموجود» است.

   پیرامون سوال شما: خیر. این ساعت «ضدآب» نیست.

   با احترام
   داتیس بازار

 13. حامد15 ژانویه 2018

  سلام و عرض خسته نباشید داتیس عزیز یه سوال داشتم میخواستم بدونم فرمت خاصی برای پخش ویدئو از داخل خود ساعت هست یا همه فرمت‌های ویدئو رو پخش میکنه؟؟

  • داتیس بازار28 ژانویه 2018

   سلام «حامد» عزیز
   این ساعت در داتیس بازار «ناموجود» است.
   نسخه ای که داتیس ارائه میکرد، امکان پخش ویدئو در فرمهای رایج MP4 را داشت.
   با احترام
   داتیس بازار

 14. سروش درویش01 فوریه 2018

  سلام ایا ضد آب هستش؟ و اینکه میشه تمش رو عوض کرد

  • داتیس بازار10 فوریه 2018

   سلام «سروش» عزیز
   خیر ساعت داتیس KW18 ضد آب نیست.
   Theme ساعت هوشمند داتیس KW18 قابل تغییر است.
   (این ساعت دیگر توسط داتیس بازار عرضه نمیشود)

   با احترام
   داتیس بازار

 15. حسین02 فوریه 2018

  سلام دوستان من این ساعتو دارم امکان نداره ک ب این ساعت تم اضافه کررد؟؟؟؟

  • داتیس بازار10 فوریه 2018

   سلام «حسین» عزیز
   مدل های داتیس KW18 امکان افزودن Theme را دارند.
   (این ساعت دیگر توسط داتیس بازار عرضه نمیشود)

   با احترام
   داتیس بازار

 16. سامان15 فوریه 2018

  باسلام میخواستم بدونم بجز این ۴ تا تم ساعتی ک داره بازم میشه اضافه کرد یا فقط همینه

  • داتیس بازار15 فوریه 2018

   سلام «سامان» عزیز
   امکان افزودن Theme جدید در سری ساعت هوشمند داتیس KW18 وجود داشت.
   ساعت مذکور «ناموجود» است.
   با احترام
   داتیس بازار

 17. سامان15 فوریه 2018

  اگه میشه تم اضافه کرد لطفا طریقه اضافه کردن تم رو هم بگیم خیلی ممنون

  • داتیس بازار15 فوریه 2018

   «سامان» عزیز
   از آنجا که نرم افزار سیستم عامل ساعت هوشمند داتیس KW18 خاص هست معمولا
   این کار توسط کارشناسان داتیس فن آوران خاورمیانه صورت میگرفت.
   یعنی ساعت مذکور با Watch Face های مختلف به مشتری تحویل داده میشد.
   هرگونه اشتباه در نصب Watch Face باعث اشکال در نرم افزار سیستم عامل و سیاه شدن صفحه
   ساعت میشود.
   این ساعت مدتهاست که توسط داتیس بازار عرضه نمیشود و خدمات پس از فروش آن صرفا ارائه کابل شارژ
   و باطری و صفحه محافظ آن است.
   با احترام
   داتیس بازار

 18. سامان17 فوریه 2018

  شرمنده زیاد سوال میکنم .من الان این ساعتو خریدم میخوام بهش تم اضافه کنم یعنی الان هیچ راهی نداره

  • داتیس بازار18 فوریه 2018

   سلام «سامان» عزیز
   همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، ساعتهای هوشمند KW18 دارای یک سیستم عامل اختصاصی هستند و هرگونه
   تغییرات (مانند تغییر واچ فیس) در آن، ممکن است باعث آسیب دیدن ساعت شود.
   سپس براحتی امکان Flash کردن آنها میسر نیست. لذا در پاسخ به شما باید اشاره کرده که:
   امکان تغییر Watch Face برای ساعتهای هوشمند KW18 وجود دارد اما اساسا ریسک دارد و ممکن است ساعت شما
   دچار اشکال شود.
   و به همین سبب شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه، فقط برای ساعتهای هوشمند سری داتیس KW18 که تحت گارانتی «داتیس بازار»
   بودند، Watch Face های متنوع نصب میکرد و نه سایر نسخه های Kingwear KW18 بازار.
   با احترام
   داتیس بازار

 19. امیر حسین22 فوریه 2018

  سلام خسته نباشید سوال اولم اینه که ایا میشه روش برنامه ریخت؟سوال دومم اینه که ساعت ارزون قیمت بهتر از این هست؟

  • داتیس بازار24 فوریه 2018

   سلام «امیرحسین» عزیز
   خیر امکان افزودن برنامه (App) بر روی ساعت هوشمند KW18 وجود ندارد.
   در اینترنت جستجو کنید، ساعتهای هوشمند ارزان قیمت یافت میشود.
   اما هیچ ارزونی بی دلیل نیست 😉

   با احترام
   داتیس بازار

 20. ماکان19 مارس 2018

  سلام بلوتوث چجوری خاموش میشه؟؟؟؟؟

 21. عرفان22 مارس 2018

  سلام من این ساعتو خریدم نوتیفیکیشن قطع میشه .ریاستارت میکنم درست میشه اما مقطعی دلیلش چیه؟
  البته گوشی ios هستش

  • داتیس بازار28 مارس 2018

   سلام «عرفان» عزیز
   این ساعت هوشمند، مدتهاست که در داتیس بازار «ناموجود» است
   در مدل داتیس KW18 مشکلی بلحاظ عدم «اعلان» ها گزارش نشده بود!
   اگر این مشکل مدام تکرار میشود، به فروشنده ساعت خود مراجعه کنید

   با احترام
   داتیس بازار

 22. یه بنده خدا26 مارس 2018

  یعنی وقتی میخواهیم با ساعت صحبت کنیم باید ساعت را کنار گوسمان بگیریم؟اگر اینجوری باشد که خیلی بد می شود?

  • داتیس بازار28 مارس 2018

   سلام «یه بنده خدا» 🙂
   دقیقا همینطوره
   بخاطر اینکه ساعت KW18 از اتصال بلوتوث هدفون پشتیبانی نمیکند.
   لذا شما فقط از اسپیکر نصب شده بر روی ساعت، صدای مکالمات خودتون رو میشنوید.

   با احترام
   داتیس بازار

 23. Mahdi27 مارس 2018

  من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده که ایا میشه بند ساعت رو کوتاه کرد وسوال دیگه اینکه ایا

  • داتیس بازار28 مارس 2018

   سلام «Mahdi» عزیز
   بر روی بند این این ساعت «آنتن» نصب شده است. شما نمیتوانید تحت هیچ شرایطی بند آنرا تغییر دهید، مگر آنکه از قسمت انتهایی بند
   آنرا کوتاه کنید.
   این ساعت در داتیس بازار «ناموجود» است.
   با احترام
   داتیس بازار

 24. ارسیا30 مارس 2018

  چطور میشه رنگ سبز ساعتو آبی کرد

  • داتیس بازار03 آوریل 2018

   سلام «ارسیا» عزیز
   فقط با تغییر تم «THEME» ساعت KW18 میتوانید، صفحه آنرا تغییر دهید
   امکان تغییر «رنگ» در یک تم مثلا سبز رنگ، وجود ندارد چرا که تم های ساعت، ثابت و غیرقابل تغییر هستند

   با احترام
   داتیس بازار

 25. Mahdi31 مارس 2018

  ببخشید می خواستم بدونم که برای پیامک می تونیم توی گوشی فروشی ها زبان فارسی بریزیم

  • داتیس بازار03 آوریل 2018

   سلام «Mahdi»عزیز
   خیر
   نرم افزار این ساعتها خاص KW18 هست و امکان افزودن نرم افزار دیگر در آنها وجود ندارد
   این ساعت بیش از یکسال است که در داتیس بازار «ناموجود» است

   با احترام
   داتیس بازار

 26. ارین07 آوریل 2018

  سلام.میخواستم ببینم که چجوری میشه بلوتوث ساعت دو خاموش کرد.

  • داتیس بازار07 آوریل 2018

   سلام «آرین» عزیز
   در نسخه ساعت هوشمند داتیس KW18 شما میتوانستید در بخش تنظیمات بلوتوث
   بلوتوث ساعت را خاموش و روشن کنید
   این ساعت مدتهاست که توسط شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه، ارائه نمیشود
   و نسخه های موجود در بازار، مورد تایید کارشناسان ما نیستند.

   با احترام
   داتیس بازار

 27. ارین07 آوریل 2018

  غیر از این تم های ساعتی که داخل خود ساعت هست و در برنامه fundo wear دیگه نمیتونیم خودمون بهش اضافه کنیم

  • داتیس بازار07 آوریل 2018

   سلام «آرین» عزیز
   همانطور که در پستهای دیگر اشاره کردیم
   نسخه داتیس KW18 این ساعت هوشمند، امکان افزودن Themeهای بیشتری (غیر از آنچه در ساعت بود) رو هم به کاربر
   میداد. این ساعت، مدتهاست که توسط داتیس بازار ارائه نشده است
   و نسخه های رایج در بازار و بدون هولوگرام داتیس (حتی با عنوان داتیس) مورد تایید کارشناسان داتیس فن آوران خاورمیانه نیستند.

   با احترام
   داتیس بازار

 28. زهرا08 آوریل 2018

  واتر پرووف هست یا نه؟؟؟؟

  • داتیس بازار09 آوریل 2018

   خیر
   ساعت هوشمند KW18 «ضدآب» نیست.
   این ساعت در داتیس بازار «ناموجود» است.

   با احترام
   داتیس بازار

 29. M23 آوریل 2018

  من یک سوال در مورد این ساعت kw18 پیش آمده.
  من حدودا دو هفته پیش این ساعت را خریداری کردم و ازش راضی هستم ولی الان دو روزه حافظه داخلی این ساعت در بخش مدیریت فایل دیده نمیشه ولی وقتی به کامپیوتر وصلش می‌کنم، قابل مشاهده هست.
  میشه بفرمائید، مشکل از کجاست؟
  یک سوال دیگه هم داشتم، اینکه، چرا بیشتر از 10 تم ساعت برای نمایش نداره یا گزینه انتخابی تا 10 تم ساعت هست؟

  • داتیس بازار29 آوریل 2018

   سلام «M»
   ساعتهای هوشمند داتیس سری KW18 امکان افزایش Theme با نرم افزار مربوطه داشتند.
   این ساعتها بیش از یکسال توسط داتیس بازار عرضه نمیشود (به جهت سیستم عامل کاملا اختصاصی و غیر قابل تغییر)
   با این حال، نرم افزاری از کارخانه در اختیار ما قرار گرفته بود که امکان Factory Reset آنرا به ما میداد و اگر مشکلی شبیه آنچه شما
   گفتید (مدیریت فایل) ما اقدام به Factory Reset با آن نرم افزار تخصصی میکردیم و مشکل حل میشد
   نکته: این نرم افزار حتی IMEI ساعت را هم Reset میکرد و لذا کاری کاملا تخصصی است. به ویژه آنکه این روزها طرح رجیستری
   در کشور فعال شده است.

   با احترام
   داتیس بازار

 30. علی28 آوریل 2018

  سلام چگونه میشه عکس ب ساعت منتقل کرد؟
  اگه میدونید لطفا بگید

  • داتیس بازار29 آوریل 2018

   سلام «علی» عزیز
   ساعتهای هوشمند سری داتیس KW18 با اتصال به کامپیوتر و بهنگام Boot شدن ساعت، امکان کپی فایل را داشتند
   این ساعت مدتهاست که توسط داتیس فن آوران خاورمیانه عرضه نمیشود و انواع موجود در بازار مورد تایید کارشناسان ما
   نیستند.
   با احترام
   داتیس بازار

 31. M09 می 2018

  سلام خسته نباشید
  من این ساعت رو دارم ولی متاسفانه کابل شارژش خراب شده 🙁
  شما کابل شارژ این مدل رو برای خرید موجود دارین؟

  • داتیس بازار09 می 2018

   سلام «M»
   بله کابل شارژ ساعت هوشمند مذکور موجود است.
   برای تهیه کابل شارژ با «داتیس بازار» تماس بگیرید

   با احترام
   داتیس بازار

 32. عباس13 می 2018

  سلام میخاستم بدونم از شبکه های 2gو3gپشتیبانی میکنه یانه

  • داتیس بازار19 می 2018

   سلام «عباس» عزیز
   فقط 2G را پشتیبانی میکند و نوع GSMهم به شرح ذیل است:
   GSM 850/900/1800/1900MHz

   با احترام
   داتیس بازار

 33. عمار15 می 2018

  سلام،ساعت من چرا كد Qr نداره☹️
  ايإ بايد بهش اضافه بشه يا كلا نداره

  • داتیس بازار16 می 2018

   سلام «عمار» عزیز
   ساعت داتیس KW18 بیش از یکسال ارائه نمیشود و «ناموجود» است.
   ساعتهای هوشمند داتیس همگی داری Code QR بودند.
   از فروشنده ساعت خود، آنرا درخواست کنید.

   با احترام
   داتیس بازار

 34. محمد19 می 2018

  سلام
  این ساعت ها گالری هم دارن که یشه همونجا عکسهارو نگاه کرد ؟؟؟

  • داتیس بازار19 می 2018

   سلام «محمد» عزیز
   بله شما میتونید عکسها را در ساعت مشاهده کنید.

   با احترام
   داتیس بازار

 35. مانی24 می 2018

  چرا وقتی می خوام فیلم پلی کنم فقط صدا هست ولی تصویر نیست ؟

  • داتیس بازار26 می 2018

   سلام «مانی» عزیز
   احتمالا فرمت فایل ویدئو برای ساعت قابل پشتیبانی نیست.
   لطفا فرمت فایل ویدئوی خود را بررسی کنید.

   با احترام
   داتیس بازار

 36. هیدن14 ژوئن 2018

  سلامو عرض خسته نباشید
  میخاستم بدونم این ساعت ب بلوتوث پخش میتونه وصل شه؟اگ نمیتونه کودوم ساعت موجود در بازار این قابلیتو داره؟

  • داتیس بازار14 ژوئن 2018

   سلام «هیدن» عزیز
   خیر ساعت هوشمند KW18 امکان ارتباط بلوتوث با هدفون و اسپیکر رو نداره و فقط از اسپیکر کوچک
   تعبیه شده روی خود ساعت، امکان پخش صدا داره. (این ساعت داتیس، مدتهاست که در داتیس بازار «ناموجود» است)
   سری ساعتهای هوشمند با قابلیت اندروید، معمولا امکان ارتباط بلوتوثی دارند مثل ساعت هوشمند داتیس KW88 و سری هایی
   که در آینده عرضه خواهیم کرد. (با ما در ارتباط باشید)
   با احترام
   داتیس بازار

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*