اطلاعات حساب کاربری

  • آیا میتوانم اطلاعات کاربری خود را تغییر دهم ؟

جواب:   بله . شما میتوانید در قسمت ورود اعضا با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود ، به حساب خود وارد شده و آنجا امکان تغییر مشخصات خود را دارید.اگر میخواهید اطلاعات مربوط به آدرس ایمیل خود و یا کد ملی خود را تغییر دهید ، باید با همان  ایمیلی که درسایت داتیس بازار ثبت نام کرده اید ، درخواست خود را به آدرس info@DatisBazar.com ارسال کنید .

  • آیا عضویت در سایت برای خرید کالا الزامی است ؟

جواب : بله، اگر چه میتوانید برای دیدن محصولات و انتخاب کالا بدون عضو شدن اقدام نمائید ولی برای نهائی کردن و تکمیل فرایند خرید ، حتما باید عضویت خود راتکمیل نمائید  و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

  • آیا میشود کالا به شخصی غیراز خریدار تحویل گردد؟

جواب :  بله، در مرحله تکمیل اطلاعات سفارش کالا در بخش “افزودن آدرس جدید” میتوانید مشخصات فرد تحویل گیرنده و آدرس ایشان را وارد نمائید .تحویل کالا منوط به ارائه کارت شناسائی معتبر از طرف گیرنده  میباشد.

 

نحوه رد یابی سفارش

1-    نحوه پیگیری سفارش به چه صورت امکان پذیر است ؟

جواب:   وضعیت سفارش شما از طریق ایمیل و اس ام اس به شما اطلاع داده خواهد شد .

شماره پیامک 100010001009  و ایمیل info@DatisBazar.com   تنها راههای ارتباطی داتیس بازار با مشتریان خود میباشد و مسئولیت ارسال  پیامک و یا ایمیل از هر شماره یا آدرس دیگر ،  بر عهده داتیس بازار نخواهد بود. در ضمن این شماره صرفا جهت اطلاع رسانی و یکطرفه بوده و امکان ارسال پیامک از طرف کاربر میسر نمیباشد.

برای رد یابی کالائی که با پست پیشتاز ارسال شده  است کافیست  به آدرس  http://itemtracking.post.ir/ رفته وکد مرسوله پیشتاز را وارد نمائید .

2-    اگر کالا را بعنوان هدیه برای شخصی ارسال کنم امکان اینکه فاکتور همراه کالا ارسال نشود ، هست ؟

جواب : بله ،  اگر نخواهید که دریافت کننده هدیه شما از قیمت کالا مطلع گردد میتوانید به راحتی در حین تکمیل سفارش خرید کالا ، گزینه عدم  ارسال فاکتور را علامت بزنید. در اینصورت فاکتورتنها بصورت الکترونیکی به آدرس ایمیل شما بعنوان خریدار(کاربر) ارسال میگردد.

نحوه پرداخت

  • نحوه پرداخت هزینه کالا چگونه است؟

در طی فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی داتیس بازار ، پس از انتخاب و طی مراحل اولیه ، خود به خود به صفحه درگاه بانکی راهنمائی میشوید. با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب  مبلغ مورد نظر را به صورت قدم به قدم از طریق درگاه بانکی پرداخت خواهید کرد .

2-    اگر درحین پرداخت اینترنتی مشکلی پیش بیاید چه باید کرد؟

جواب : نگران نباشید. بانک در صورت بروز اشکال بصورت خودکار پول را تا 72 ساعت به حساب شما برگشت میدهد. در غیر اینصورت با بانک مورد نظر تماس گرفته و مشکل برطرف میشود .

شیوه ارسال

1-    هزینه حمل کالا چگونه محاسبه میشود ؟

جواب :  هزینه حمل ،  متناسب با ارزش کالا ،  شهر و محل دریافت کالا و نوع ارسال کالا ، درحین تکمیل سفارش خرید به اطلاع کاربر میرسد . کالاهای با مقصد تهران  بصورت ثابت هزینه 10.000 تومان ارسال فوری با پیک موتوری را خواهند داشت .

خارج از این محدوده ارسال بصورت  پست پیشتاز خواهد بود. هزینه ارسال به شهرستانها مبلغ 15.000 تومان میباشد.

محدوده تحویل دهی  تهران به شرح ذیل میباشد :

  • از سمت غرب:

بزرگراه همت (منطقه 22) تا شهرک باقری، آزاد شهر و پیکان شهر تا کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج و جاده قدیم کرج

  • از سمت شرق:

تا سه راه آزمایش (بعد از سه راه آزمایش، اگر آدرس از مسیر خیابان دماوند نباشد مانند آدرس‌های به سمت حکیمیه و خود حکیمیه ارسال با پیک مقدور است

  • از سمت جنوب:

تا بزرگراه آزادگان به استثنای شهرری و دولت آباد که برای این دو منطقه ارسال با پیک مقدور است.

از سمت خاوران تا شهرک مشیریه (برای خود شهرک مشیریه ارسال با پیک مقدور است

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه ، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد در محدوده تحویل کالا نیستند.

ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان

اگر هر گونه سوال و یا ابهامی دارید ، مثلا کالا با آنچه در سایت دیده اید مغایرت داشت و یا از نظر فنی آسیب دیده بود از طریق تلفن یا ارسال پیام دربخش تماس با ما  مورد خود را  با ذکر شماره سفارش مطرح نمائید.