شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه (سهامی خاص) در سال 1386 با هدف ارائه سیستمهای پیشرفته مخابراتی، تجهیزات صوت و تصویرlogo (farsi) حرفه ای ،  انتقال و مونیتورینگ صدا، تصویر و دیتا در بستر فیبرنوری و ماهواره  ، تاسیس شد. این شرکت طی سالها تلاش متخصصین ایرانی خود و با بکارگیری دانش کمپانی های بین المللی، توانسته است راهکارهای نوینی در توسعه ارتباطات و فن آوری روز تجهیزات استودیویی و رایانی ای کشور عزیزمان ایران بردارد. ارائه نسل جدید سیستمهای فیلمبرداری شبکه ای، مونیتورینگ انواع سیگنالهای رادیوئی و تلویزیونی کشور ، IPTV، سیستمهای فیلمبرداری و نمایش سه بعدی، ابر نمایشگر ها ، نمایشگرهای لمسی سایز بزرگ، انواع انکودرها، رکوردرهای صوتی و تصویری نوین و فراهم سازی تجهیزات ضبط و پخش HD مسابقات جهانی  والیبال در تهران  و سیگنال رسانی این اتفاق ملی از جمله پروژه های داتیس فن آوران خاورمیانه طی سالهای گذشته بوده است.

اینک شرکت داتیس با بهره گیری از دانش روز متخصصین خود، سیستم فروش اینترنتی «داتیس بازار» را راه اندازی کرده است تا بتواند در بالاترین سطح کیفی، به مشتریان خود خدمات رسانی کند.

بررسی نیاز مشتریان، تهیه طرح و مشارکت در تولید در سطح بین المللی، نظارت بر ساخت کالای با کیفیت مطلوب، ارائه خدمات فروش آنلاین، ارسال سریع کالا به مشتری، ارائه خدمات مناسب پس از فروش، از جمله دغدغه های مدیران و کارشناسان شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه است که همواره طی سالها توانسته است مشتریان خود را حفظ نماید و نیز به تعداد مشتریان خود بیفزاید.

داتیس بازار قصد دارد کالا را از تولید کننده بصورت مستقیم و بی واسطه به مصرف کننده ارسال کند. داتیس بازار حلقه اتصال تولیدکننده تکنولوژی به مصرف کننده آن است.

ما محصولی را به شما پیشنهاد میدهیم که اول ،خود طالب آنیم .